Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UYOUNG Watchband За T035 Серија Вистинска Кожа Види бенд За Мажи Црна Види додатоци

UYOUNG Watchband За T035 Серија Вистинска Кожа Види бенд За Мажи Црна Види додатоци

DEN 702.00
DEN 763.20
 

Това е достапна
Износ


Нашата продавница е со висок квалитет watchband производители во Кина. Нашата компанија
поставете производство и производство, независно истражување и развој, трговија на големо
и на мало во интегрирани. Постојат различни стилови.Ние може да се прилагоди
обработка. Добредојдовте на големо!

Повеќе информации

Бендот Боја:
407A 22mm Црна, 407A 22mm Браун, 410A 22mm Црна, 410A 22mm Браун, 617A 23mm Црна, 617A 23mm Браун, 439A 23mm Црна, 439A 23mm Браун, 614A 24mm Црна, 614A 24mm Браун, 607A 24mm Црна, 607A 24mm Браун
Бендот Ширина:
Сребрена тока, Злато тока, Црна тока, се Зголеми злато тока
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
JS560
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
UYOUNG
Бендот Должина:
19CM
Бендот Должина:
120+70mm
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Дебелина:
5.5 мм
Стил:
Моден
Материјал:
Вистинска Кожа
Тока:
Пеперутка

Најдобрите понуди во категоријата