38mm 42mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црното Злато

38mm 42mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црното Злато

DEN 666.00
DEN 666.24
 

Това е достапна
Износ


Модел : за Apple i Watch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите модели
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.

Повеќе информации

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Apple iWatch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите модели
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Должина:
прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата