ALBREDA 1Pair*8CM Спорт Wristband Салата Поддршка Памук Еластична лента за околу Подготвуваат Заврши Фитнес, Тенис Спортски Заштита Рака Пот Бендови

ALBREDA 1Pair*8CM Спорт Wristband Салата Поддршка Памук Еластична лента за околу Подготвуваат Заврши Фитнес, Тенис Спортски Заштита Рака Пот Бендови

DEN 79.00
DEN 157.92
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
8cm by 7 point 5cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Бренд Име:
ALBREDA
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
SS008
Application1:
карпален тунел,укинување ремени,зглобовите заштитник,зглобовите тегови
Application2:
рачниот зглоб карпален тунел голема заграда,napulysnik спорт,сила обвива
објекти:
мажи,жени универзална
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата