Трговија на големо 10Pieces на 304 Нерѓосувачки челик врата затка безбедност вратата стоп ѕид doorstops

Трговија на големо 10Pieces на 304 Нерѓосувачки челик врата затка безбедност вратата стоп ѕид doorstops

DEN 3210.00
DEN 3647.52
 

Това е достапна
Износ


10 Pieces на 304 Нерѓосувачки челик врата затка безбедност вратата стоп ѕид doorstops Детални Производ Description Each Пакет Содржи : Пакет се Вклучени X10 Вратата затка x20 Завртки x20 Rawlplug Тип : Гумени врата затка Објект.Не : Не : DS043-SS Материјал : Satinless челик 304 Боја : Сатен Големина : 30 милиметри Кол X 75мм Завртки : челик Завртка +Rawlplug Тежина : 0.075 kg/парче Useage : Дрво вратата Стаклена врата Челик врата Прашка вратата итн. Спецификација Деликатна изработка, дебели дизајн, може да се игра подобра заштита. Не ' рѓосувачки челик 304 материјал, доволно цврстина, издржливост и отпорност на корозија. Инсталацијата е едноставна и удобна, да заштедат време и менаџер. Испорака Детали За :
1.)Предмети ќе биде предаден во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.) Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.)За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express; одлуката на нас е финалето.
4.)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Други Политики :
1.) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.)Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3.) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Гаранција и Гаранција :
1.)12 месеци Гаранција.
2.)Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3.)Ако објектот е дефектен, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Забелешка :
1)Повеќе од два килограми, избрани од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet ќе бидат поделени во две парцели кои се испраќаат.
2)стоката е во акции, Со цел ќе бидат испратени до вас од страна на изразат во рок од 3 дена по уплатата.Ако не,брод во рамките на 7-15 дена. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Повеќе информации

Тип:
Вратата Се Стопира
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DS043-СКОПЈЕ
Бренд Име:
QUJO
Тип:
ѕидот Вратата затка , doorstop
Објектот.Никој:
DS043-СКОПЈЕ
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Заврши:
Сатенски Нерѓосувачки челик
Боја на Гума:
Црна
Висина:
73mm
База Дијаметар:
30мм Кол
Пакување:
Поли кеси+белата кутија+извоз картон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Станбен и деловен Врати

Најдобрите понуди во категоријата