Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
8 КОМПЈУТЕРИ Туш кабина Макара Лизгачки Вратата Ролки Тркач Тркала 27mm Тркала Дијаметар

8 КОМПЈУТЕРИ Туш кабина Макара Лизгачки Вратата Ролки Тркач Тркала 27mm Тркала Дијаметар

DEN 1007.52
 

Това е достапна
Износ

метар метар метар
Туш Макара Лизгачки Вратата Ролки Тркала 27mm Тркала Дијаметар
Инсталација потреби :
дебелина на стаклото : 4 - 6mm дијаметар од стакло дупка : 10 -12mm
Материјал :
Рамка : бакар ексцентричен вратило Макара : Најлон Орев : Нерѓосувачки Челик
Пакет : 8 компјутери
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
Други
Капацитет:
Други
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата