candiway bdsm Ропство Бутик Шамар Tickler Гума Flogger Возрасни Фетиш см Игра Тепањето ослободување Flogger Секс Играчка За Парови

candiway bdsm Ропство Бутик Шамар Tickler Гума Flogger Возрасни Фетиш см Игра Тепањето ослободување Flogger Секс Играчка За Парови

DEN 175.00
DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ


Дами играчки Камшици Секс Играчки Кожа нови секс производи Секс Ропство Опис : Опис на Производот Одберете и дело, и сите работи кои ве молиме : вашиот почетник суб ќе љубов на деликатна fronds на оваа гума flogger. Се изгради од мека потези за да се остар и задоволување на стинг, доставување tantalising сензации со секој замав. Нежна интензитетот на гума fronds понуда е идеален за парови земајќи ги нивните први чекори во сензорни игра, исполнување на БДСМ фантазии без overstimulating нерви. Започнете со заостанува на fronds над вашиот љубовник на кожата, градење на светлина flicks. Постепено расте интензитетот на секој мозочен удар, различни каде што секој замав паѓа, без разлика дали се насочени кон вашиот љубовник е дното, гениталиите или бутовите. Клучни Карактеристики : Гума flogger за ропството почетници од Ропството Бутик Пластична рачка со зглоб јамка за целосна контрола и лесно складирање Мека гума fronds нудат светлина, за задоволување на стинг Совршен за BDSM почетници Мала големина го прави совршен за патување
Материјал : гума
Вклучува : 1*камшик
Пакетот вклучува : Флертуваат играчки Камшици Секс Играчки Кожа нови секс производи Секс Ропство Забелешка ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме разбирање,
Повеќе Кондом ве молиме оди
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават Играчки или Platic Цевка ,Нема секс збор за пакет.
некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Ако се избере "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Превозот : драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
1pcs
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
камшик
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
копче:
секс играчки за парови
боја:
Црвена
копче:
bdsm почетници

Најдобрите понуди во категоријата