Liislee За Chrysler 300 1998~2004 - RearView Камерата / Backup Паркинг Камера / HD CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина ОЕМ

Liislee За Chrysler 300 1998~2004 - RearView Камерата / Backup Паркинг Камера / HD CCD РКА NTST PAL / Табличка Светлина ОЕМ

DEN 844.00
DEN 1171.68
 

Това е достапна
Износ


Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера
1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица
2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter
3, Боја LCD Монитор Екранот
4, 4 Сензори Видлив Паркинг Систем
Повеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата :
HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера
За Chrysler 300 1998~2004
Табличка Светилка Големина За Референца
Повеќе Јасни Фотографии За Референца
Сите Вклучени Во Пакетот
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Ефективна Pixls : 440.000 (752x582) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ .
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. 1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси. 3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30. 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Се врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера. Ако камерата е грешка или не го сакаат тоа, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Повеќе информации

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобрите понуди во категоријата