Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 HD CCD универзална задна камера без паркинг линија автомобил копија обратна камера rear view camera со 170 широк агол

2017 HD CCD универзална задна камера без паркинг линија автомобил копија обратна камера rear view camera со 170 широк агол

DEN 369.00
DEN 576.00
 

Това е достапна
Износ

2017 HD CCD универзална задна камера без паркинг линија автомобил копија обратна камера rear view camera со 170 широк агол
Моќ кабел
Видео кабел
Инсталирање на жици дијаграм
Спецификации :
1.Висока резолуција
2. Водоотпорен.
3.Лесно да се инсталира.
4.Без Обратен за Контрола на линија.
5.Без оглед линија за поддршка автомобил.
Повеќе нови rear view camera е наскоро, ве молиме обрнете внимание на тоа. Ви благодариме

Повеќе информации

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Guiding Line:
No
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Тојота

Најдобрите понуди во категоријата