Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
погоден за Шкода Octavia 3 О7 Обратен Камера Интерфејс Видео Интегрирани Паркинг Систем

погоден за Шкода Octavia 3 О7 Обратен Камера Интерфејс Видео Интегрирани Паркинг Систем

DEN 8611.00
DEN 9360.00
 

Това е достапна
Износ


Возила Медиумите Видео Интерфејс За 2014-2015 MIB Систем
Ова видео интерфејс, работи на стандардни 5.8 "и висока 7"/8 "фабрика на екранот За АУДИ А3 / За "Шкода" Octavia 3 / За "Фолксваген" GOLF mk7 / За АУДИ А6 / О7
*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.
*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.
*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.
*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.
*Автоматско префрлање на тркалата-видете камера текст на ангажирање на обратна опрема.
*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 480x234 или 800x480.
*Компатибилен фабриката следи и 5.8 инчен ,7 инчи или 8 инчен екран.
*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.
*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.
Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,
нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,
ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !
Нашите Услуги
Гаранција
1. Една година гаранција е обезбедена за сите модели.
2. Сите производи се строго Квалитет Провери во куќата пред пакување.
3. Сите производи се добро спакувани пред превозот.
Испорака
1.Мини цел ќе биде доставен во рок од 1-5 работни дена по приемот на плаќање.
2.За нарачка над 500pcs или прилагодено цел, олово време ќе биде 15-30 дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте го нашиот продажен да бидете сигурни дека сегашниот попис.
4.Испорака : Express (Fed Ex, DHL, EMS) или со вашиот спедитор
ОЕМ и ODM
1.Персонализација на логото и брендот се печати на уредот или кутија
2.Понуда на firmware-от, измена услуга
3.Се прилагодите дизајн во најголемиот дел цел

Повеќе информации

Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
GZBBAO
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Внеси 1:
Задна камера
Вметнете 2:
Предната Камера
факултативна:
DVR
pdc:
ОЕМ радар сензор екранот
Инсталација:
plug and play
Паркинг упатства :
IPAS
Задната камера се префрлите :
автоматски
Предната камера префрлате :
притиснете го копчето оригиналниот

Најдобрите понуди во категоријата