Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
A6L година Едноставен Интерфејс Вметнете Задна Камера и Предна Камера За АУДИ MIB2

A6L година Едноставен Интерфејс Вметнете Задна Камера и Предна Камера За АУДИ MIB2

DEN 8523.00
DEN 9264.00
 

Това е достапна
Износ

За A6 L 2016 година Едноставен Интерфејс Вметнете Задна Камера и Предна Камера Задржат сите ОЕМ Функции Видео Интеграција работи за 2016 година АУДИ A6 L
*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да вметнете надворешни пред камера додаток.
*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да вметнете надворешни обратна камера додаток.
*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.
*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.
*Автоматско префрлање на тркалата-видете камера текст на ангажирање на обратна опрема
*Компатибилен фабриката следи висока резолуција или ниска резолуција на екранот.
*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.
*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.
Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,
нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,
ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !
Нашите Услуги
Гаранција
1. Една година гаранција е обезбедена за сите модели.
2. Сите производи се строго Квалитет Провери во куќата пред пакување.
3. Сите производи се добро спакувани пред превозот.
Испорака
1.Мини цел ќе биде доставен во рок од 1-5 работни дена по приемот на плаќање.
2.За нарачка над 500pcs или прилагодено цел, олово време ќе биде 15-30 дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте го нашиот продажен да бидете сигурни дека сегашниот попис.
4.Испорака : Express (Fed Ex, DHL, EMS) или со вашиот спедитор
ОЕМ и ODM
1.Персонализација на логото и брендот се печати на уредот или кутија
2.Понуда на firmware-от, измена услуга
3.Се прилагодите дизајн во најголемиот дел цел

Повеќе информации

Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
GZBBAO
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Внеси 1:
Задна камера
Вметнете 2:
Предната Камера
факултативна:
DVR
pdc:
ОЕМ радар сензор екранот
Инсталација:
plug and play
Паркинг упатства :
IPAS
Задната камера се префрлите :
автоматски
Предната камера префрлате :
притиснете го копчето оригиналниот

Најдобрите понуди во категоријата