HD Rear View Camera Водоотпорен CCD Обратен Паркинг Линија Ноќ Визија Автомобил Камера Копија Камера со Висок Квалитет Автомобил Додаток Нови

HD Rear View Camera Водоотпорен CCD Обратен Паркинг Линија Ноќ Визија Автомобил Камера Копија Камера со Висок Квалитет Автомобил Додаток Нови

DEN 602.00
DEN 725.28
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Употреба на високо-квалитетна чип, сликата боја е појасна и повеќе реални;
170° широк агол на гледање, побезбедно да направите резервни копии на вашиот автомобил;
Обратен референтна скала линија, да се види на оддалеченост од пречка јасно;
Дигитални фотографски чип обработка, очигледно ноќ визија ефект;
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина високо-притисок за перење и впива водоотпорен;
Поврзување на видео кабел за да го следи и да го кабелот за напојување за да автомобил taillights напојување; кога ќе се правење резервни копии на вашиот автомобил, мониторинг системот автоматски почнува да работи, и јасно може да се види автомобил задните ситуација;
Спецификации :
Производ тежина : 120g
Производ големина : 245 Х 20 X 20mm/9.65 x 0.79 x 0.79"
Напојување напон : 12 V
Моќност : 2 W
Користење модели : универзална
Резолуција : 720 x 540
Скенирање фреквенција : 60 Hz/s
Shockproof сила : супер силен
Материјал : цинк легура
1 x Rear View Camera
1 x Кабелот за Напојување
1 x Видео Кабел
1 x Упатство

Повеќе информации

Алармот Тип:
Задната Страна
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
VODOOL
Карактеристики 1:
автомобил камера
Карактеристики 2:
автомобил rear view camera
Карактеристики 3:
безжична автомобил rear view camera
Карактеристики 4:
Автомобил Стил
Карактеристики 5:
цртичка камера
Карактеристики 6:
автомобил камера full hd
Карактеристики 7:
автомобил цртичка камера
Карактеристики 8:
автомобил camrea
Карактеристики 9:
Автомобил DVR

Најдобрите понуди во категоријата