10x Еден Начин да се Провери Вентил за Аквариум Воздушна Пумпа

10x Еден Начин да се Провери Вентил за Аквариум Воздушна Пумпа

DEN 84.96
 

Това е достапна
Износ


Голема еден начин да се провери вентил за аквариум воздушна пумпа
Заштити вас воздушна пумпа преку спречување на аквариум вода од назад исцрпувања за време на моќ прекинување.
Мал и компактен / Направени од издржлив пластика
Тоа е лесно да се инсталира
Компатибилен со стандардот аквариум воздух цевка од 4mm внатрешен дијаметар Овие се одлични проверете вентили за аквариум воздушна пумпа.
Тие може да го спречи вода во аквариум од проток на воздух пумпа.
Опис :
Голема еден начин да се провери вентил за аквариум воздушна пумпа
Заштити вас воздушна пумпа преку спречување на аквариум вода од назад исцрпувања за време на моќ прекинување.
Мал и компактен
Направени од издржлив пластика
Тоа е лесно да се инсталира
Компатибилен со стандардот аквариум воздух цевка од 4mm внатрешен дијаметар
Целосна Должина : Околу. 5.3 cm(2.1 инчи)
Боја : Црвена
Пакет се Вклучени : 10 x еден начин да се провери вентил

Повеќе информации

Големина:
S
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата