10PCS 14.5 мм x 25мм Минерални Ослободување Аквариум Воздух Камен Сина

10PCS 14.5 мм x 25мм Минерални Ослободување Аквариум Воздух Камен Сина

DEN 140.16
 

Това е достапна
Износ


Име на производ : Аквариум Воздух Камен;Камен Големина : 14.5 x 25мм/ 0.6" x 1"(D*L)
Конектор Големина : 4.5 x 2,5 mm/ 0.18" x 0.1"(Надворешниот Кол*Внатрешна Кол);Вкупната Должина на : 38mm/ 1.5"
Главен Материјал : Минерални, Пластика;Боја : Сина
Тежина : 60g
Пакет Содржина : 10 x Аквариум Воздух Камен одличен начин да се правилно aerate дома аквариум, да ви помогне да се задржи риба здрава и додава на убавината на аквариум.
Направени од минерални материјали, тоа ефикасно да се создаде вода струи и блескави подводни сцени.
Камен Големина : 14.5 x 25мм/ 0.6" x 1"(D*L) Конектор Големина : 4.5 x 2,5 mm/ 0.18" x 0.1"(Надворешниот Кол*Внатрешна Кол);Вкупната Должина на : 38mm/ 1.5"
Главен Материјал : Минерални, Пластика;Боја : Сина
Тежина : 60g
Пакет Содржина : 10 x Аквариум Воздух Камен

Повеќе информации

Големина:
S
Материјал:
Пластични
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата