Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Парчиња 8 20cm Зелена Сина Риба Резервоар за Воздух Балон Аквариум Аерација Бар Хидропоника

2 Парчиња 8 20cm Зелена Сина Риба Резервоар за Воздух Балон Аквариум Аерација Бар Хидропоника

DEN 176.64
 

Това е достапна
Износ


Погоден за : Резервоарот, Аквариум
Облик : Бар Дизајн
Материјали : Минерал, Пластични
Боја : Зелено И Сино
Штекер Конектори Дијаметар : 6mm/ 0.24" (макс.) * 2 Парчиња Риба Резервоар За Воздух Аерација Бар 8" Зелено, Сино
* Тежина : 110g
* Создава меури во риби резервоарот додека прикачена на некоја воздушна пумпа
* Тоа е важен инструмент за успешно да се задржи водни риба за процесот на дишење
* Се користи за зголемување на растворен О2 ниво во аквариум.
* Камен Должина : 20cm/ 8"
* Вкупна Големина (Приближно) : 21.2 x 2.1 x 1.3 см/ 8.3" x 0.8" x 0.5" (L*W*T)
* Packag : 2 x Аквариум Воздух Камен

Повеќе информации

Големина:
S
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SZ-MEOF-I015500D0
Тип:
Риба

Најдобрите понуди во категоријата