Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок притисок перење млазницата домаќинство автомобил мие автомобилот машина за перење алатка пластични пакет

Висок притисок перење млазницата домаќинство автомобил мие автомобилот машина за перење алатка пластични пакет

DEN 571.00
DEN 571.20
 

Това е достапна
Износ


опис
домаќинство вода пиштол цевка одговара
материјал
вода пиштол за нов инженеринг пластика, меки пластични рака КОРИСТИ за заштита на животната средина, во зима не е тешко, се чувствуваат поудобно,
за
пролет Лето, лето, есен,

Повеќе информации

боја:
Вода пиштол, Вода пиштол and5m црево, Вода пиштол and8m црево
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Шупливи млазницата спреј тип:
правец на ветер
Дршката тип:
дланка притисок тип
Пиштол тело материјал:
Инженеринг Пластика
Водовод дебелина на ѕид:
2.5 mm дебели
Работа стрес:
10 КГ
Отпорност На Топлина:
15 + 65 степени

Најдобрите понуди во категоријата