Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HOSINGTECH-Трки Ладен Воздух Доводната Цевка со Дијаметар од 51 mm Должина 500mm 90 степени Лактот Алуминиумска Цевка

HOSINGTECH-Трки Ладен Воздух Доводната Цевка со Дијаметар од 51 mm Должина 500mm 90 степени Лактот Алуминиумска Цевка

DEN 410.00
DEN 432.00
 

Това е достапна
Износ

HOSINGTECH-Трки Ладен Воздух Доводната Цевка со Дијаметар од 51 mm Должина 500mm 90 степени Лактот Алуминиумска Цевка
Опис На Производот :
1. 100% сосема нов, никогаш не се обиделе или инсталирани.
2. Направени од врвен квалитет легура на алуминиум.
3. Секоја цевка е поединечно завиткани со заштита на хартија.
4. 1.8 mm дебелина, потрајни од други алуминиумски цевки на пазарот.
5. Достапни големини : 51mm/63mm/76mm/DIY
6. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.
1. Ви благодариме за вашата цел и поддршка.
2. Ако имате било какви барања за боја, дебелина, должина, ве молиме оставете порака, или ние ќе брод акции големина.
3. Ако треба да се купи други производи, може да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето, во комбинација превозот ќе го спаси вашиот превозот цена.
4. Ако сакате да се направи голем или се меша со цел или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние прифаќаме подолу начин на плаќање :
Ако имате било какви барања за плаќање, ве молиме ги споделите со нас, и нашата цената не вклучува било обичај должност и данок.
1. Производи ќе се испраќаат во рок од 7 работни дена откако ќе проверите вашата исплата. За време на одмор или кратко акции на производи. Тоа ќе биде одложен за неколку дена, ве молиме да се разбере.
2. Превозот обично од страна CPAM, EMS, DHL, FEDEX , ако имате барања за превозот начин, ве молиме да ги споделите со нас прво.
3. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете CNPJ БР. или CPF БР.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
E90A-51
Frequence Опсег:
Универзална
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
Универзална
Поставување на Возило:
интеркулер, turbo
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Ладење
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
6061-T6 Алуминиум Легура
создаден:
51mm(2)
Дебелина:
1.8 мм-2mm
Површина:
Огледало полиран финиш само (лесно може да се намали)
боја:
Сребро.
Должина:
500mm
is_customized:
YES
Вториот Клучен Збор:
Алуминиум Конектор Силиконски Црева Цевка

Најдобрите понуди во категоријата