Нови Водоотпорен Мотоцикл Брод Автомобил Камион DC 12V 24V LED Voltmeter волтметар Универзална Пад на превозот

Нови Водоотпорен Мотоцикл Брод Автомобил Камион DC 12V 24V LED Voltmeter волтметар Универзална Пад на превозот

DEN 164.00
DEN 224.16
 

Това е достапна
Износ

Мала големина и одлични перформанси. Лесно да се инсталира, лесен за употреба. Големина : околу 4 x 3.6 cm Погоден дупка со дијаметар : 3cm Материјал : Пластични и метални Производ во Боја : Црна LED Voltmeter Дисплеј во Боја : Црвена,Зелена,Сина Напон откривање спектар : DC 5-30 V Користат за следење на складирање-батеријата напон, со обратна врска заштита функција, линија ќе не биде изгорена. Навремено да ја сфати состојбата на батеријата напон, напонот на мерење на целите може да се користи и за други производи. Fitment : Мотор, Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн Многу удобен и лесен за употреба. Пакетот вклучува :
1x LED Voltmeter

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Висина:
Suitable hole diameter
Материјал Тип:
пластика и метал
Специјални Функции:
Водоотпорен
Поставување на Возило:
ПРЕД

Најдобрите понуди во категоријата