Автомобил-стил Вратата Стерео Звучник декорација decals авто Tweeter трим ленти опфаќа Налепници За BMW 5 серијата g38 авто додатоци

Автомобил-стил Вратата Стерео Звучник декорација decals авто Tweeter трим ленти опфаќа Налепници За BMW 5 серијата g38 авто додатоци

DEN 844.00
DEN 888.00
 

Това е достапна
Износ

Автомобил-стил Вратата Стерео Звучник декорација decals авто Tweeter трим ленти опфаќа Налепници За BMW 5 серијата g38 авто додатоци Производ Е Само Одговара За BMW 5 серијата 528li 530li g38 2018 Година Боја : Сребро Количина : 2 парчиња/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2018
Име На Модел:
За BMW 5 серијата 528li 530li g38
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm

Најдобрите понуди во категоријата