За Mazda CX-5 2017 2018 Внатрешни работи Мат/ Црна Внатрешна Табла за Предупредување за Светло копче за капакот трим 1pcs

За Mazda CX-5 2017 2018 Внатрешни работи Мат/ Црна Внатрешна Табла за Предупредување за Светло копче за капакот трим 1pcs

DEN 363.00
DEN 432.00
 

Това е достапна
Износ


За Mazda CX-5 2017 2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : abs пластика
Боја : како нашите слик
Вклучува : 1 парче
Лесна инсталација ,3 M лента е во објект назад, покривање на оригиналниот
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт .
Ако не сте добиле објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2017 2018
Име На Модел:
002
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобрите понуди во категоријата