Автомобил Внатрешни работи очила за сонце Држачот за Чаши Случај Кутија За BMW Серија 3 E90 2005-2010 Автомобил Стил додатоци!

Автомобил Внатрешни работи очила за сонце Држачот за Чаши Случај Кутија За BMW Серија 3 E90 2005-2010 Автомобил Стил додатоци!

DEN 909.00
DEN 1044.48
 

Това е достапна
Износ


Објектот Fitment : Одговара за BMW серија 3 E90 2005-2010 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Материјал : Висок квалитет на пластика. Вклучува : 1set(1pcs) Боја : беж или сива. Клиенти, ве молиме да изберете боја ви се допаѓа! Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.

Повеќе информации

Боја Име:
беж, сива
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
15cm
Година:
2005-2010
Објектот Должина:
25cm
Име На Модел:
01
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобрите понуди во категоријата