3D Автомобил Стил и Сјај Копче Прстен Дупка Налепница Lumunous откопчување се Покријат Мотоцикл Decal Круг Светлина Декорација Universl Одговара

3D Автомобил Стил и Сјај Копче Прстен Дупка Налепница Lumunous откопчување се Покријат Мотоцикл Decal Круг Светлина Декорација Universl Одговара

DEN 36.00
DEN 48.96
 

Това е достапна
Износ

Функција : Нема Остатоци остане.Оди на лесно за долгорочна употреба на отворено 2-3 години Лесно Да Копчето за вклучување на Палењето Капак.Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Водоотпорен, заштита од Сонце, не-токсични, еко-пријателски мека глеѓ материјал Копче Прстен Налепница ќе светлината во темнината по апсорбира светла за повеќе од 15 Мин Fitment : Универзална за повеќето автомобили и мотоцикли, ве молиме проверете ја големината пред да купите. Спецификација : Мека Глеѓ+Флуоресцентни материјали Боја : Сина/Црна Надворешниот дијаметар 3.5 см Внатрешен дијаметар 2,2 см Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Повеќе информации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
QILEJVS

Најдобрите понуди во категоријата