Црвено Жолто За Ауди А3 8V 2013 2014 2015 година Пред-facelift Автомобил Стил клима AC Пропустливи Штекер Сечилото Покрие Додатоци

Црвено Жолто За Ауди А3 8V 2013 2014 2015 година Пред-facelift Автомобил Стил клима AC Пропустливи Штекер Сечилото Покрие Додатоци

DEN 1367.00
DEN 1536.00
 

Това е достапна
Износ


Црвено Жолто За Ауди А3 8 V 2013 2014 2015 2016 година Пред-facelift Автомобил Стил клима AC Пропустливи Штекер Сечилото Покрие Додатоци Ставка Опис : -100% сосема нов и висок квалитет
-Материјал : Пластика
-Боја : како на сликата шоу
-Го замени AC Пропустливи Внатрешна Црното блејд ,лесно да го инсталирате
-Одговара За АУДИ А3 S3 8 V 2013-2016 Пред-facelift answer : ___________________________ Note : Ова е замена на дел!Тоа само се вклопуваат со воздухот се пропустливи која има оригинални црното блејд како слика шоу. Не се вклопуваат со 2017 2018 facelift модел! Пакетот вклучува : 4pcs/set

Повеќе информации

Боја Име:
Црвена, Жолта
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
маска
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
JOGON
Година:
За Ауди А3 8V 2013 2014 2015 2016 година Prefacelift
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобрите понуди во категоријата