За Land Rover Freelander 2 Внатрешна клима Копчето Трим Покрие 2013-2015 5pcs

За Land Rover Freelander 2 Внатрешна клима Копчето Трим Покрие 2013-2015 5pcs

DEN 1417.00
DEN 2778.24
 

Това е достапна
Износ


За Land Rover Freelander 2 Внатрешна клима Копчето Трим Покрие 2013-2015 5pcs Одговара За Land Rover Freelander 2 2013-2015
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Land Rover Freelander 2
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2013-2015
Земја на потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата