За Nissan Клоци 2017 2018 ABS Мат Табла Воздух Условен се Префрлите на Вредноста Копчето Покрие Трим 1pc Автомобил Внатрешни работи Стил

За Nissan Клоци 2017 2018 ABS Мат Табла Воздух Условен се Префрлите на Вредноста Копчето Покрие Трим 1pc Автомобил Внатрешни работи Стил

DEN 661.00
DEN 796.32
 

Това е достапна
Износ


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Nissan Клоци 2016 2017 2018
Опис : Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Мат. Вклучува : 1pcs/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Kadore
Година:
2016 2017 2018
Материјал Тип:
abs matte
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
123301
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
За Nissan Клоци 2016 2017 2018
Име на производ:
Странични Воздушни Условен Switch Копчето Маска
боја:
Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата