10pcs Шарени Барел Форма Стаклени Монистра Водат Нараквици Шест Зборови Врежан Молитва Мала Накит Мода Жените Накит

10pcs Шарени Барел Форма Стаклени Монистра Водат Нараквици Шест Зборови Врежан Молитва Мала Накит Мода Жените Накит

DEN 972.00
DEN 1045.44
 

Това е достапна
Износ


Om Mani Padme Hum Врежан Нараквици
Материјали : Стаклени Монистра
Монистра, Големина : 10мм Круг , 10x14mm Барел
Должина : 7.5 Инчен
Боја : Шарени , Црна
САД $ 48.79 /многу US $ 54.38-58.86 /многу US $ 58.79 /многу US $ 52.68 /многу US $ 46.89-49.53 /многу US $ 54.86-59.68 /многу US $ 27.89 /многу US $ 28.96 /многу
САД $ 27.68-38.79 /многу US $ 42.78-72.68 /многу US $ 42.68 /парче US $ 39.68-42.68 /парче US $ 31.88-34.65 /многу US $ 28.97-32.88 /многу US $ 42.68-43.95 /многу US $ 29.68-32.87 /многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Ainicin
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Никој
боја:
Црвена , Зелена , Црна , Жолта , Розова
Материјал:
Природни Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Должина:
25 Inch

Најдобрите понуди во категоријата