Нови Пристигнување Молитва Мала Накит Шарени Камен Монистра Шест Зборови Mani Мантрата се Водат Нараквици 10pc/многу

Нови Пристигнување Молитва Мала Накит Шарени Камен Монистра Шест Зборови Mani Мантрата се Водат Нараквици 10pc/многу

DEN 1151.00
DEN 1237.92
 

Това е достапна
Износ


Om Mani Padme Hum Врежан Нараквици
Материјали : Црна , Црвена Ахат
Монистра, Големина : 8mm Круг Лежиште , 10x14mm Барел
Должина : 7.5 Инчен
Боја : Црна , Црвена
САД $ 48.79 /многу US $ 54.38-58.86 /многу US $ 58.79 /многу US $ 52.68 /многу US $ 46.89-49.53 /многу US $ 54.86-59.68 /многу US $ 27.89 /многу US $ 28.96 /многу
САД $ 27.68-38.79 /многу US $ 42.78-72.68 /многу US $ 42.68 /парче US $ 39.68-42.68 /парче US $ 31.88-34.65 /многу US $ 28.97-32.88 /многу US $ 42.68-43.95 /многу US $ 29.68-32.87 /многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Ainicin
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
18cm
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Никој
боја:
Црвена , Зелена , Црна , Жолта , Розова
Материјал:
Природни Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Должина:
7.5 Inches

Најдобрите понуди во категоријата