Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
USTYLE Бела Хривнија & Алка за Жените 2015 Мода Нараквица со 18pcs 0.6 см Multicolor Плоштадот CZ Камења UB0034

USTYLE Бела Хривнија & Алка за Жените 2015 Мода Нараквица со 18pcs 0.6 см Multicolor Плоштадот CZ Камења UB0034

DEN 575.00
DEN 652.80
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
17CM Должина, 19CM Должина
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Должина:
17cm
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Mainstone:
врвен квалитет кубни циркони
Тежина:
18g(card included)
Должина:
17cm &19cm choice

Најдобрите понуди во категоријата