Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

StoneFans Шарм Ред Мода Кристал 10 Ред Хривнија Циркон Хривнија Алка Синџири Влакно ab Нараквици За Жените Pulseiras Bijoux

DEN 228.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Бренд : Stone Fans
fashioh кристал тенис хривнија циркон монистра хривнија алка синџири влакно нараквици за жените pulseiras bijoux
Од : Производителот ,Ние Увоз На Кристал Накит Од 2005 Година,Ние Може да Обезбеди ОЕМ И ODM Со Најдобра Цена
Хривнија Дијаметар : 6cm/2.36 Инчен
Материјал : Висок Квалитет Јасно Кристал AB Или Шарени Кристал
Предмет Тип : Ред Хривнија За Дами
Облик : Тркалезна
Моден Трендовски Стил
Бои : Сребрена/Злато Позлатен /кристал AB Хривнија
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Ангажман
Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година
Answer : ___________________________ Note :
Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
AB шарени
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Камен Фанови
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Синџир Тип:
кутија хривнија
Функција:
шарени хривнија
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Стил:
Cracelet Femme
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Кристал Нараквици:
Нараквици Накит
Тип На Објект:
водител на хривнија
боја:
сребрена/злато позлатен
Објект во облик на:
кристал ab хривнија
Материјал:
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА:
Кутија
Is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата