Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

DEN 116.64
 

Това е достапна
Износ


2018 Природни опал 8мм монистра нараквици кристал мода жените алка гроздобер сребро позлатен срце љубов шарм ткаенината хривнија XY160357

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
TBJFU
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Никој
Функција:
no
Производ ID:
XY160357
шарм:
Карма
мушка Дијаметар:
8мм

Најдобрите понуди во категоријата