Моден Природен Камен Шарм ЉУБОВ Розова Кристал Beaded Среќа Нараквици За Жените во Прав Кварц Влакно Хривнија Мажите се Љубители Подароци

Моден Природен Камен Шарм ЉУБОВ Розова Кристал Beaded Среќа Нараквици За Жените во Прав Кварц Влакно Хривнија Мажите се Љубители Подароци

DEN 89.00
DEN 130.56
 

Това е достапна
Износ


Моден Природен Камен Шарм ЉУБОВ Розова Кристал Beaded Среќа Нараквици За Жените во Прав Кварц Влакно Хривнија Мажите се Љубители Подароци Забелешка : 1) имаме соработка со фабриката, цената е многу поволни. 2) на Нашите производи поддршка на мало и на големо,пад на превозот. 3) на Нашите производи може да се прилагоди,ако имате некои идеи,ве молиме да ни каже. ние може да го прилагодите според вашето барање. Карактеристики : Моден дизајн, оваа убава стил Природен Камен Мушка Нараквици и сигурни да се донесе многу внимание за вас. Прилики За Подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, housewarming, birthday (роденден), патување. Спецификација : 1) Предмет Тип : Природен Камен Монистра Нараквици 2) Пол : Мажи/Жени 3) Стил : Fashion & Секојдневен 4) Дијаметар : 6 CM 5) Мушка ширина : 8 MM 6) Бразлетна должина : 20 CM 7) Бројот на монистра : 19 8) Rhinestones круг Број : 19 9) Пакување : OPP пакување 10) Пакет се Вклучени : 1 x Хривнија

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
Нараквици
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
shshd
is_customized:
Yes
Метали Тип:
природен камен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како Слика
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Методи На Продажба:
трговијата на мало, трговија на големо, dropshipping
експрес:
Цел > $ 150 слободни express
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пакет:
OPP пакет

Најдобрите понуди во категоријата