2017 Секси Високи Потпетици Сандали Зелено Кадифе Жените Сандали Гладијатор Сандали Жените Лето Партија Чевли size33-41 42 43

2017 Секси Високи Потпетици Сандали Зелено Кадифе Жените Сандали Гладијатор Сандали Жените Лето Партија Чевли size33-41 42 43

DEN 1944.00
DEN 2160.00
 

Това е достапна
Износ


Подолу е да ве научи како да се избере точниот обувка :
Големина на бројот тука е сосема поинаков од чевли големина на табелата во вашата земја, но вашиот гола нога должина никогаш нема да се промени , па мора да се измери вашиот гола нога со владетел , а потоа изберете големина со табелата подолу .
Единица : mm - millimeter , Гола нога должина ≠ Insole должина ≠ Единствена должина
големина на овој чевли :
Гола нога должина 201-205, Кина обувка 31, Изберете 3
Гола нога должина 206-210, Кина обувка 32, Изберете 3.5
Гола нога должина 211-215, Кина обувка 33, Изберете 4
Гола нога должина 216-220, Кина обувка 34, Изберете 4.5
Гола нога должина 221-225, Кина обувка 35, Изберете 5
Гола нога должина 226-230, Кина обувка 36, Изберете 6
Гола нога должина 231-235, Кина обувка 37, Изберете 6.5
Гола нога должина 236-240, Кина обувка 38, Изберете 7.5
Гола нога должина 241-245, Кина обувка 39, Изберете 8.5
Гола нога должина 246-250, Кина обувка 40, Изберете 9
Гола нога должина 251-255, Кина обувка 41, Изберете 9.5
Гола нога должина 256-260, Кина чевли со големина 42, Изберете 10
Гола нога должина 261-265, Кина обувка 43, Изберете 10.5
Ве молиме имајте во предвид : Ако вашите нозе се на масти, ве молиме изберете поголема големина
Совети :
Нашите Чевли Големина Е Кинески Големина .Ве молиме Изберете Чевли Големина Според Вашиот Метри Должина. Не Избере Големина од Страна на Вашиот Локалните САД/ЕУ, Големина Или Со Погодување Големина.
На Пример :
Ако Ногата Должина Е 24cm , Можете Да Изберете НИ големина 7.5(=CN Големина 38) ,Тогаш Ќе ги Добиете CN Големина 38 Чевли.
Напомена :
Ако Сеуште Имаш Било Каков Проблем Во Врска Со Големината, Ве Молиме Кажете Ни За Вашата Нога Во Должина Сантиметар За Refernce Да Се Избере Вистинската Големина.Ви Благодариме.
Гладијатор Женска Големина 11 Потпетици Овча Сандали Големи Димензии 33 cm-43 см Лето Црна Зелени Сенди Крст-врзани Жена Пумпи Секси
Скок Потпетици Тока Рака Пумпи Пролет/Есен Висок Квалитет Nubuck Овча Кожа Посочи Пети Жена Чевли Црна, Беж 9cm Пумпи Тока Рака Sequined Пумпи Пролет/Есен Висок Квалитет на Тенки Потпетици Посочи Пети Жена Чевли Црна, Сива 9cm Патент Кожа Пумпи Bienvenido на nuestra tienda Usted puede mezclar cualquier marcas , Colores , Y Tamaño .
Ал por градоначалникот y Dropshipping син ambos aceptables.
Ла orden гранде ofreceríamos он mejor precio, sólo en contacto conmigo.
Ако сакате да kown повеќе, ве молиме да ме испрати на E-mail порака или порака.
ве молиме кажете ни за вашата нога должина во Порака одбори .
Важни информации :
1.Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина ако не't знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. Изглед ,големината можете да изберете е НИ големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА големина !!! Благодарам многу!
2.Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pcs*боја*големина+2 парчиња*боја*големина .
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но треба плаќаат малку превозот цена.
'

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Жена Сандали
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
чевли боја:
црна зелени
ЕУР големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
соодветна група:
жена девојка
единствена материјал:
Лизга отпорни на тетива на крајот
За таа прилика:
Песочна плажа/закажување
чевли стил:
гладијатор сандали
Тежина На Пакет:
0.800kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Најдобрите понуди во категоријата