Спогодба Видео Intercoms 9inch домашно Видео Врата Телефон За 10 Апартмани + Rfid Отклучување на Електронски Систем за Заклучување Единица Вратата Видео Повик

Спогодба Видео Intercoms 9inch домашно Видео Врата Телефон За 10 Апартмани + Rfid Отклучување на Електронски Систем за Заклучување Единица Вратата Видео Повик

DEN 38132.00
DEN 41903.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба систем единица фабрика продавница. Сите видео врата телефон спогодба систем и делови доаѓаат од нашата фабрика! Имаме силна technic и инженер за поддршка!
Имаме видео-снимка за производи работи и инсталира, ако е потребно, ве молиме оставете порака за нас! И видео во aliexpress само за вашиот референца! Додадете нашите aliexpress продавница во листата на желби пред место со цел да ни стане нашите ВИП купувачот, некои специјални или нови производи ќе уживате повеќе попуст автоматски врз основа на on-line цена Гаранција : ( sunflowervdp) 5 години производи и прибор за гаранција! ***Ние ќе се тестираат сите производи за повеќе од три пати пред бродот да сте, сите пакети ќе биде многу силна! ***Ние ќе плати за поправка такса и бесплатен делови од провизии и на превозот надомест од кина до вашата адреса во рамките на гаранцијата! ***Сите наши производи се покриени од 7 дена без причина да се вратат услуга, производот може да се разменат или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена!
10 копчиња за надворешна единица со надградена чипови се усвоени за високо стабилни перформанси на овој 9inchs рака-слободен боја lcd жичен видео врата телефон. Со ова целосно полнење, тоа ќе биде полесно да се изгради целосен пристап, контрола на систем за домашна безбедност. Можете да ја отворите вратата се заклучува или од затворен или отворен низ неколку начини (затворен следи далечинско отклучување; Rfid Картички отклучите : ги Копчињата за отклучување). секоја копче поддршка најмногу четири затворен montors заедно! за повеќе детали, истрага нас! 10 копчиња за надворешна единица +10pcs 9inchs на допир копчиња рака-слободен боја lcd затворен следи+Rfid го отклучите функција elctronic заклучување на вратата+контрола на Пристап напојување+Вратата за излез и целосен комплет! Краток опис на отворено камера : (10 копчиња) 10 копчиња за 10 различни апартмани Камерата резолуција : 510*492(NTSC), 700 Линии на камерата леќи на Камерата : 1/4 боја ccd камера адаптер : од монитор, DC15 V или од контрола на пристап напојување Работна температура : -40 F да 131 F (-40 C на+ 55 C) агол на Гледање : (U/D/L/R, диплома) : 60/35/70/92 Врска : 2cored жица/4 cored жица/5 cored жица/6 cored жица (до 48 монитори) Случај : Алуминиумски панели, водоотпорна Камера со инфрацрвена светлина за подобро ноќ визија; Осветлување 0 лукс/Ф1.2 Работни потрошувачка на енергија : ≤3.6 W Времето доказ, оксидација доказ, трајни легура отворено вратата станица, поддршка! Поддршка 2/3/4/5/6/8/10/12 копчиња отворено единици. секое копче може да работи со максимум 4 затворен следи заедно! Поддршка две отворено единици работи повеќе затворен следи заедно Отворено големина на единица : 276mm*122mm*45mm Надворешна единица insallation големина : 246mm*112mm*32-милиметри Работење : (многу лесно) посетителот притиснете повик копче на надворешна единица, поврзани со затворен следи ќе тонови и да го покаже на посетителот видео На householder притиснете "разговор" копчето за да dual спогодба со посетител, притиснете го копчето "отклучи" копчето за да го отклучите вратата На householder притиснете "монитор" копчето за да го следат статусот на отворено одделение, притиснете го копчето "разговор" копчето за да разговарате Со Rfid електрична брава, на hoster може да се отвори вратата од страна на Смарт картички/копчиња Жици барања : 30 м : RVV4 (4 полирање) x 0.5 mm 50 m : RVV4 (4 полирање) x 0.75 мм 100 m-150m : RVV4 (4 полирање) х 1.0 mm Сертификат : CE(EMC .LVD Р. TEE), ROHS,FCC
Оваа видови на видео спогодба отворено камера поддршка 2/3/4/5/6/8/10/12 копчиња! секоја копче поддршка најмногу четири затворен монитори
Десет копчиња отворено камера детали :
Отворете го поклопецот/Монтажа Заградата
Отворено големина на единица : 276mm*122mm*45mm
Отворено одделение insallation големина : 246mm*112mm*32-милиметри Микрофон/Камера/Led/Алуминиумски панели/ Повик копче/Звучници
Линк за заклучување/ link внатрешна единица/link внатрешна единица
Други копчиња (6/8/12) надворешна единица внатре жици и електронски одбор шоу :
Жици конекција за, на пример : (Две поинаков начин, еден е од адаптер за напојување, друг е од страна на централната напојување, фабрика само натпревар адаптер за напојување на секој затворен следи! )
100 V-240 V адаптер за напојување : SF-520-XX и Смарт картичка за електронско заклучување на вратата :
Централната напојување : SF-520-XX и други видови на заклучување на вратата :
Инсталација покаже :
Стандардна висина за вратата станица за инсталација (проверете фото show)
1 : Помине поставите железо преку има на двете страни на отворено место, и да ја поправите тоа на вратата.

Повеќе информации

Тип:
Спогодба Систем
Бренд Име:
SUNFLOWERVDP
Агол На Гледање (°):
92
Големина:
Outdoor unit size
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
моќност:
100V-240V НАС/AU/ЕВРА/CA 2-пински приклучок,/велика БРИТАНИЈА 3-пински Приклучок
Број На Модел На:
SFID-520-V9OR-10v10
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Материјал:
Алуминиумски панели, водоотпорна отворено одделение
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
10 копчиња за надворешна единица+10 затворен единици+RFID E-кодот
моќност:
100V-240V
Екранот Големина на Екранот(инчи):
9inch
Камерата:
боја
Резолуција:
700TVLine
Затворен следи големина:
TFT-lcd боја 9 инчи допир копчиња
Затворен монитор во боја:
сребрена боја
Отворено камера:
Водоотпорна 10 копчиња
infared ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Леќи На Камерата:
1/4 CCD леќа
Проводници:
4-cored жици/5-cored жици врска
RFID електронски кодот:
Вклучени во колет
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Важат за:
10 Различни Апартмани
Гаранција:
5 години гаранција на деловите и работната

Најдобрите понуди во категоријата