Multispeed Вибратор Јајце G Место за Massager Клиторис Vibrating Јајце,Мини AV клиторисот stimulator Стапче, Секс Играчки За Жени

Multispeed Вибратор Јајце G Место за Massager Клиторис Vibrating Јајце,Мини AV клиторисот stimulator Стапче, Секс Играчки За Жени

DEN 194.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ

Multispeed Вибратор Јајце G Место за Massager Клиторис Vibrating Јајце,Мини AV клиторисот stimulator Стапче, Секс Играчки За Жените Опис :
Име : флерт Вибратор Јајце
Боја : виолетова, розова
Моќност : 2 AAA батеријата (продавачот не обезбеди батеријата) Забелешка : Боја испратени по случаен избор, без никаква забелешка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
1pcs/box
Број На Модел На:
XR015-5
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No
Категории на производи:
Вибратор јајце
Функција:
Женски мастурбацијата
Спецификации:
вибратор дилдо
боја:
Розова,Виолетова

Најдобрите понуди во категоријата