Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DOMI 3pcs/Set Masturbator Жените Задник Plug Масажа Еротски Играчки Тема Анален Топки Вибратор Дилдо Анален Plug Секс Играчка

DOMI 3pcs/Set Masturbator Жените Задник Plug Масажа Еротски Играчки Тема Анален Топки Вибратор Дилдо Анален Plug Секс Играчка

DEN 480.00
DEN 639.36
 

Това е достапна
Износ

DOMI 3pcs/Set Masturbator Жените Задник Plug Масажа Еротски Играчки Тема Анален Топки Вибратор Дилдо Анален Plug Секс Играчка
Опис на производот
Аналниот секс е сосема природно, пријатно искуство за многу, многу луѓе од целиот свет. Но често луѓето се плашат да се обиде тоа, бидејќи тие не знаат како да се чувствуваме удобно доволно за да уживате во тоа.
Во исто време, ние натпреварот со моќен вибратор, ефектот е подобар. Не бидете срамежливи, едноставно уживајте во нив!
Карактеристики : Категорија : Секс производВибратор и Анален Plug/Дилдо Материјал : Анален приклучок е од не ' Рѓосувачки Челик Вибратор е (10 Брзини) површината е со висок квалитет матирано пластика. Големина на : Мали Анален Plug 7cm ,Средината Анален Plug 8.3 cm, Вибратор 9.5 cm (2.75"*1.06", 3.26"*1.18", 3.74"*0.7") Боја : Розова Вибратор Моќ : 1*AAA Батерија (Не се вклучени) Цел : Лична употреба Пакување : Безбедност и тајност со кутија. Напомена :
Ве молиме чисти пред и по употреба.
Подобар ефект за да ја користите со лубриканти.
За Испорака : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Наплата & Враќање : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
куршум
Број На Модел На:
DM1005Mix
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
Vibrator Dildo Anal Plug
Бренд Име:
DOMI
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата