Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Vibrators за Жените 3 Поени Стимулација на Г точката Вибратор Секс Играчки за Жена Клиторисот Масажа Дилдо Вибратор Возрасни секс Играчка

Vibrators за Жените 3 Поени Стимулација на Г точката Вибратор Секс Играчки за Жена Клиторисот Масажа Дилдо Вибратор Возрасни секс Играчка

DEN 928.00
DEN 1428.00
 

Това е достапна
Износ1,боја на производи може да отстапува од нивните слики се должи на осветлување и користење на различни монитори. 2, УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3, Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро . 4, Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "фитнес опрема" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $5 . 5, Ние ќе ги остават ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако имате прашања Кликнете на Помош :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
Секс Играчка за жени
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Медицински Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
umania
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
Vibrators For Women
Тип:
G-Точката
Напојува со:
2*AAA батерии (не се вклучени)

Најдобрите понуди во категоријата