Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
APHRODISIA * Голема Рака на Дилдо Вибратор за Жените Евтини 7 Брзина Силикони Вшмукување Чаша Strapon Анален Дилдо Задник Plug Секс Производи

APHRODISIA * Голема Рака на Дилдо Вибратор за Жените Евтини 7 Брзина Силикони Вшмукување Чаша Strapon Анален Дилдо Задник Plug Секс Производи

DEN 878.00
DEN 1186.56
 

Това е достапна
Износ

APHRODISIA * Голема Рака на Дилдо Вибратор за Жените Евтини 7 Брзина Силикони Вшмукување Чаша Strapon Анален Дилдо Задник Plug Секс Производи
Име : Вибратори 87002pu
Модел : 87002pu
Опис На Производот
Бренд APHRODISIA Производителот ВЕН Реден Број 92007 Точка Име 6.7 инчен Рака на Бран Дилдо Атмосфера Материјали Силикони,ABS Големина L6.69"D. 1.18" Боја на Роза,Црна Функција 7 Режим Вибрации Рака На Дилдо Водоотпорен Само Вибратор Ниво на Звук Тивок Мотор Care & Чистење Сапун и Вода & Играчка Почиста MOQ & Плаќање 200 компјутери секој објект & TT
Предности : Безбедност Гаранција : 0%Phthalate,Без Лош Мирис,Nontoxic Најдобри цени директно од фабриката на High - end Производи од професионални секс играчки производителот во Кина Само Вибратор Водоотпорен во Согласност со СТУДИСКИТЕ,CE Целосна Храна Одделение Силиконски 7 Режим Vibrating Секс Темперамент За Дилдо
Секс Подигнат во
ПЛАЌАЊЕ
Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена во случај нарачката е невалиден. ПАКУВАЊЕ
1. Ние сме посветени на заштита на вашата приватност, без било чувствителни зборови како секс играчки или секс под носат се прикажани на пакување
2. Ние ги користиме еколошки и пакувања, плаќаат придонеси за зелена и заштита на животната средина. ИСПОРАКА
1. Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, и двете може да се следат.
2. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, која е следена на веб на Кина Пост ЕМС.
3. Ве молиме да ги пополните вашиот точната адреса за испорака со контакт телефонски број и сл., особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
4. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното
СЛУЧАЈ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се отвори случај напушти или неутрални / негативни повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! ВРАЌАЊЕ
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
1. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање.
2. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување.
3. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре.
4. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
APHRODISIA
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
L6.69''D. 1.18''
Број На Модел На:
A92007pu0
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Секс Играчка:
вистинска кукла силикони
секси производи:
аналниот
Секс:
дилдо
секс играчки за жена:
секс продавница
огромен дилдо:
Лезбејка Strapon Донг
Големина:
L6.69''D. 1.18''
боја:
пинк.црна
вибратори dongs пенис:
Рака ons
Материјал:
Храна Одделение Силиконски ABS & TPE

Најдобрите понуди во категоријата