Нов Голем Октопод Нога Дизајн На Животните Вибратори Анален Massager Флексибилни Лажни Пенисот Вметнете Секс Производи Анален Дилдо Секс Играчки За Жени Мажи

Нов Голем Октопод Нога Дизајн На Животните Вибратори Анален Massager Флексибилни Лажни Пенисот Вметнете Секс Производи Анален Дилдо Секс Играчки За Жени Мажи

DEN 599.00
DEN 935.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики на производот : 1. Не брус или blemish, нема да нула вашата кожа 2. Мек и флексибилен за задоволителен допирање 3. Премиум материјал за да се обезбеди подолг животен век
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот " пластични играчки "(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас! Совети : ве Молиме не го купи овој производи, ако се под 18 години Да се задржи вашето здравје ,ве Молиме да се мијат пред и по употреба. Методи на чување : да се чува на ладно,суво место,надвор од дофат на деца.
Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Објектот се мери од страна на страна, тоа би можело да биде 1-5мм различни, ви благодариме за разбирањето!

Повеќе информации

боја:
случаен превозот
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
ПВЦ
Големина:
as shown
Бренд Име:
FAAK
Број На Модел На:
FAAK36
Функција:
Мастурбацијата,Анална стимулација
боја:
црна/виолетова/месо
Пакување:
Дискретна пакување

Најдобрите понуди во категоријата