Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
qstexpress 3Pcs ХСС Чекор вежба малку сет Титаниум вежба малку Сет Ударна дупка 4-32-милиметри 4-20mm 4-12mm

qstexpress 3Pcs ХСС Чекор вежба малку сет Титаниум вежба малку Сет Ударна дупка 4-32-милиметри 4-20mm 4-12mm

DEN 476.00
DEN 594.72
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Направени од високо квалитетни ХСС челик Идеален за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн. qstexpress 3 Pcs Хсс Вежба Малку Сет, квалитет алатка за работни места од сите големини Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Топлина третираат и високо полиран. Вежби совршено круг дупки во челик, месинг, пластика, дрво и др. 3 двострано shanks дизајн со цел да се спречи пропаѓање кога во чак Две flute дизајн обезбедува побрзо, посмирен и почиста намалувања секој чекор е јасно означени со длабочина дијаметар во чекори Спецификација : Површинска обработка : Титаниум Позлата Боја : Златна Спецификација Чекор вежба сечење спецификација : 4-12mm Дупка Големини во 2mm Чекори (5 чекори) 4-20mm Дупка Големини во 2mm Чекори (9 чекори) 4-32-милиметри Дупка Големини во 2mm Чекори (15 чекори) Пакет се Вклучени : 1x 3 Pcs Хсс Вежба Малку Сет плаќање 1) Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Испорака Време : 60 дена
Враќање/ Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
JIGONG
Должина:
78
Број На Модел На:
QST-3
Тип:
Основни Вежба Малку
is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво

Најдобрите понуди во категоријата