Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5pc Големи Кобалт Чекор Вежба Малку Случај ХСС Чекор Титаниум Core Вежба Повеќе Дупка Машина Вежба Малку Постави Алатка

5pc Големи Кобалт Чекор Вежба Малку Случај ХСС Чекор Титаниум Core Вежба Повеќе Дупка Машина Вежба Малку Постави Алатка

DEN 834.72
 

Това е достапна
Износ


За пад на превозот
Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.
За прогласи вредност
Често,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.
Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа. Карактеристики на Овој ПРЕДМЕТ Е Сосема НОВ Оваа низа ги заменува 50 индивидуална вежба битови. Две-flute дизајн ви дава побрзо, неспокојот сечење. 3-двострано (TRI-РАМНИ) месо тело нема да се лизга во вашиот вежба е чак. Кобалт обложена за неспокојот кулер за сечење. САМО ПОЧЕТОК - Нема потреба за пилот дупка. Кобалт обложени да се намали триењето и да ја стартувате кулер Големи малку има 3-двострано месо тело и мали делчиња имаат хексадецимален месо тело за да се спречи лизгање во вежба чак Автоматски deburrs дупки како што вежба Долг Живот Точно М2 high speed челик Вклучува заштитни поместена алуминиум случај (Опција) Пакет Големина : 15cm * 10.5 см * 4.2 cm (L * W * H) Тежина : 450g
Спецификации Големини : # 1 : 3/16 "да 1/2" 6 Чекори (3/16 ", 1/4 ", 5/16 ", 3/8 ", 7/16 ", 1/2 ") # 2 : 1/8 "да 1/2" 13 Чекори (1/8 ", 5/32", 3/16 ", 7/32 ", 1/4 ", 9/32", 5/16 "11/32", 3/8 ', 13/32', 7/16 ", 15/32 ", 1/2 ") # 3 : 1/4 "да 3/4" 9 Чекори (1/4 ", 5/16", 3/8 ", 7/16", 1/2 ", 9/16", 5/8 "11/16", 3/4 ")
# 4 : 1/4 "да 1-3 / 8" 'за 10 Чекори (1/4' ', 3/8 ", 1/2", 5/8 ", 3/4", 7/8 ", 1 ", 1-1 / 8" 1-1 / 4 ", 1-3 / 8") # 5 : 3/16 "да 7/8" 12 Чекори (1/4 ", 5/16 ", 3/8", 7/16 ", 1/2", 9/16 ", 5/8" , 11/16 ", 3/4", 13/16 ", 7/8") Вежба месо тело Дијаметар 1 / 4-1-3 / 8 -9mm 3 / 16-7 / 8 9mm 1 / 4-3 / 4-9mm 1 / 8-1 / 26mm 3 / 16-1 / 2-6mm
Пакет Листа 1 x 1 / 4-1-3 / 8 Чекор Вежба 1 x 3 / 16-7 / 8 Чекор Вежба 1 x 1 / 4-3 / 4 Чекор Вежба 1 x 1 / 8-1 / 2 Чекор Вежба 1 x 3 / 16-1 / 2 Чекор Вежба 1 x Алуминиумска Кутија
Производ Слика Белешки
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3.Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа.
4.Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот.
5.На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.
За Превозот
1.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена по приемот на плаќање.
2.Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиенти низ Воздухот Mail,Обична Мал Пакет, EMS, UPS-от или Fedex, според фактичката состојба .
3.Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Руската федерација & Бразил ќе се 30-90days за delviery.

Повеќе информации

Број На Модел На:
5pcs
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Xtremecraft
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење

Најдобрите понуди во категоријата