0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби Алатка Стегање Опсег

0.3-3мм Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Вежби Алатка Стегање Опсег

DEN 106.00
DEN 127.20
 

Това е достапна
Износ

Опис : Веднаш да се конвертира влијание возачот да се одржи не-брзи промени вежба & возачот битови Брзо да ги конвертирате вашите брзи промени хексадецимален месо тело возач во вежба! Keyless чак прст-стегната за лесно малку промени Неограничено Користење во Automotives, Гаражи, Магацини, Канцеларии, Домови и сл. Поврзување месо тело : 1/4 инчи (6mm) Стегање Опсег : 0.3-3мм Вкупна Должина : Околу. 47mm Пакетот вклучува : 1pc 0.3-3мм Keyless Вежба Чак Брзи Промени адаптер конвертор Хексадецимален месо тело 1/4 инчи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
45484
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
47mm
Стегање опсег:
0.3-3мм
Поврзување Месо Тело:
1/4 инчи (6mm)

Најдобрите понуди во категоријата