Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
П St изразат ротари чекан keyless вежба Чак SSD СВ заповед kg дневно IP адаптер 2-13MM капа 3/8 -24u НУ планината

П St изразат ротари чекан keyless вежба Чак SSD СВ заповед kg дневно IP адаптер 2-13MM капа 3/8 -24u НУ планината

DEN 499.00
DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ

100% Висок квалитет и Сосема нов. Висока прецизност 3/8 "-24 UNF вретено нишка и конусни дупка. Ергономски дизајниран со пластични ракави, што се елиминира можноста од ' рѓа. На "кликнете на" заклучување механизам одржува зафат и се избегнува можни се лизга на алатката за време на чекан за дупчење или додека нарезници / unscrewing. Идеален за преносни рачни машини за дупчење, и работи добро за чекан за дупчење и шрафцигер операции. Спецификација Капацитет : 2-13mm (1/2 ") Планината : 3 / 8-24 UNF СДС месо тело Пакетот Вклучува 2 1x-13mm keyless вежба чак 1x СДС месо тело (Безбедно Спакувани во Меур Торба.) Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Испорака Време : 60 дена
Враќање/ Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 60 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
На клиентите е НЕМА.1, Вашиот satisfication е Нашата Цел !!!! Задоволен со нас, ве молиме да ни даде Пет-Ѕвезда Повратни информации!!! !.

Повеќе информации

Материјал:
High Speed Челик
Должина:
124mm
Употреба:
Метал Дупчење
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
QST2-13
Тип:
Центар Вежба Малку

Најдобрите понуди во категоријата