Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Binoax 4pcs/многу Plug Машина Вежба Малку Сет 1/4 3/8 1/2 5/8 Дрво на Дрво Plug Машина Сечење Алатки

Binoax 4pcs/многу Plug Машина Вежба Малку Сет 1/4 3/8 1/2 5/8 Дрво на Дрво Plug Машина Сечење Алатки

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


2844024264209450 Binoax-Жешка Slaes US $ 6.40 /set US $ 1.71 /парче US $ 1.74 /парче US $ 6.99 /set US $ 3.98 /парче US $ 17.60 /парче US $ 6.90 /парче US $ 3.98 /парче US $ 19.99 /парче US $ 3.95 /set US $ 14.63 /парче US $ 16.79 /парче US $ 17.17 /set US $ 4.91 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.84 /парче US $ 3.81 /set US $ 1.60 /парче US $ 8.53 /парче US $ 11.88 /парче Оваа група вклучува 4 стандард plug секачи . Користи Стандардни Секачи За Да Се Искоренат Слабости Во Дрво. 4 Парче Plug Машина поставете го Прави совршен приклучоци за контра-досадно дупки. На Машина поставите Постигнува одличен финиш кога се користи истото дрво. Столарија Дрво Plug Машина Алатка Вежба Малку Дрво Plug Машина Алатка За Сечење Вежба Малку Сет Plug Машина Вежба Малку Сет Алат
Спецификација : Материјал : 45#Јаглероден Челик. Месо тело карактеристики : Круг месо тело. Големина : 5/8"(дрво plug 16mm). 1/2"(дрво plug 13mm). 3/8"(дрво plug 10мм). 1/4"(дрво plug 6mm). Месо тело со дијаметар : 9.6 mm Употреба : Погоден за клупата вежба Круг месо тело. 4pcs Јаглероден Челик, Дрво Работа Plug Машина Сечење Моќ Алатка Вежба Малку Сет DIY производ го прави токму она што го кажам е, ќе се направи. вежба на дрво, како и употреба на завртки возачот за отстранување на јадрото и на приклучокот е токму она што се spec би.
Пакет се Вклучени : 4 x Дрво plug машина Вежби

Повеќе информации

Бренд Име:
Binoax
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
TL01037
Тип:
Основни Вежба Малку
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Должина:
Дрво Plug Машина Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво
Големина:
1/4 3/8 1/2 5/8 Plug Cutter
Малку Тип:
приклучокот машина

Најдобрите понуди во категоријата