Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Legua Wiper ножеви за PEUGEOT 807 (2002-2010), 26+26,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

DEN 709.00
DEN 1267.20
 

Това е достапна
Износ


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За PEUGEOT 807 (2002-2010)
Големина : 2 6 "+26"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Повеќе информации

Објектот Висина:
3cm
Peugeot 807-Година:
2007,2006,2003,2008,2004,2009,2002,2005
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Peugeot Модел:
807
Име На Модел:
За 807
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
26+26
Wiper тип:
3 Дел Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-1102
Автомобил Производител:
peugeot
Година:
2002-2010
Автомобил Направи:
за peugeot

Најдобрите понуди во категоријата