Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот

Автомобил Авто Терминал Рака Почиста Смена Ролери Extractor 6-28mm Поправка Алатка за ветробранското стакло Стакло Пад на превозот

DEN 473.00
DEN 647.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : 1. Совршена алатка за да се отстрани заробени во th e чистење рака дека раце 2. Стегне serrated конус на сила под вилиците на кабел менгеме 3. Претвори центарот завртка за да го подигнете менгеме исклучување на терминал 4. Исто така се отстрани зезнав-на шофершајбната wiper оружје кои се вклопуваат во текот на заострените spline 5. На Puller Шрафцигер Подлога е дизајниран за да ги собере на врвот на пост spline за лесно да ги влече. 6. Вилицата отворање на 6-28mm за wiper оружје с / д до 40мм 7.Големина : види слика 8.Боја : Црна 9.Количина : 1 компјутер пакетот вклучува : 1 Компјутер Рака Почиста Батеријата Терминал Имаат Отстранување Алатка Puller

Повеќе информации

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
Тирол
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата