Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци

Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За Рено Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци

DEN 516.96
 

Това е достапна
Износ


Fitment :
За Рено Сценски/Гранд 3
Година : 2009 наваму
Возачот Големина : 30 инчи(75см)
Патникот Големина : 26inch(65cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)
Се продаваат во Парче/Пар/Set/Комбинација
Природна Гума & Високо Квалитетен Материјал
Состојба : 100% Сосема Нов
Идеална Замена За Вашиот Автомобил,Замените Стари Или Скршени Wiper Сечилото
Меѓународни Големина На :
Производот Се Покаже
Бришачи на Предни/Задни Wiper Рака И Ножеви За "Рено" Сценски/Гранд 3, 2009 година наваму,Шофершајбната Четка Автомобил Додатоци
Нашите Производи :
Пакет :
Вашиот поволни коментар :
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање

Повеќе информации

Објектот Должина:
A, B, C, D, E
Објектот Тежина:
0.3kg
Сценско-Година:
2011,2009,2013,2010,2012
Име На Модел:
CPD109/RRN35-3А/C6-30
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Висина:
26inch
Бренд Име:
Partsworld
Објектот Ширина:
30inch
Специјални Функции:
Пред Wiper Сечилото/Set Задните Wiper Рака И Сечилото
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Рено Модел:
Сценско
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Автомобил модел:
За Рено Сценски/Гранд 3
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
30+26
Задните Wiper Рака И Ножот Големина:
12
Автомобил Производител:
Рено
Автомобил Направи:
ЗА Рено

Најдобрите понуди во категоријата