Buildreamen2 2 Парчиња Гума Автомобил Bracketless Ветробранското Стакло Wiper Возило Шофершајбната Wiper Ножот За Toyota, Тундра 2007-2011

Buildreamen2 2 Парчиња Гума Автомобил Bracketless Ветробранското Стакло Wiper Возило Шофершајбната Wiper Ножот За Toyota, Тундра 2007-2011

DEN 743.00
DEN 781.92
 

Това е достапна
Износ


Опис : Погодни / За Toyota, Тундра 2007-2011 Големина 22" + 26" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

Повеќе информации

Објектот Тежина:
0.424kg
Тундра-Година:
2009,2011,2010,2007,2008
Материјал Тип:
мека гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Флексибилни; Водоотпорен
Објектот Висина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
Buildreamen2
Тојота Модел:
Тундра
Име На Модел:
J-Кука

Најдобрите понуди во категоријата