S590 Стакло Големина:22+15Фит За Lancia Муса(2007 Наваму)Wiper сечилото Limpador de para brisa Ruitenwisser

S590 Стакло Големина:22+15Фит За Lancia Муса(2007 Наваму)Wiper сечилото Limpador de para brisa Ruitenwisser

DEN 872.00
DEN 1103.52
 

Това е достапна
Износ


!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
За Lancia Муса
Година : 2007-Наваму
Возачот Големина : 22"(550 MM)
Патникот Големина : 15"(375 MM)
Можеби исто така ќе треба задните wiper
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) Производ Детали
Wiper распаѓање мапа
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(1"=25.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Ваквите контакти се инсталирани на истиот начин
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали. 2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay. 2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ : 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. 3.Бесплатен превозот : a. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 4.Испорака време.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. в. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. 5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. 7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ТЕРМИНИ : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Повеќе информации

Објектот Должина:
LHD, OPPOSITE WIPE, RHD
За Возило Брендови/Модел:
LANCIA
Lancia Муса-Година:
2007,2012,2008,2011,2010,2009,2013
Lancia Модел:
Муса
Специјални Функции:
избрише дождот и водата на ветробранот
Бренд Име:
JOYVIEW
Име На Модел:
S590
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Тежина:
0.6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Големина:
22+15(ИНЧЕН)
делови:
бришачите
ОДГОВАРА ЗА:
За Lancia Муса(2007 Наваму)
адаптер:
Специфични
Функција:
Bracketless
природата:
Автомобилската дел
Природни:
автомобил додаток
Година:
2007 година па наваму

Најдобрите понуди во категоријата