Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Rodius(2005-), 18+24,3 Дел Гума, шофершајбната, wiper гума

DEN 614.00
DEN 1097.28
 

Това е достапна
Износ


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Ssangyong Rodius(2005-)
Големина : 18"+24"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

Повеќе информации

Објектот Должина:
Original packing, Simple packing
Објектот Висина:
3cm
Ssangyong Rodius-Година:
2008,2012,2005,2006,2013,2010,2009,2011,2007
Бренд Име:
Legua
Име На Модел:
за rodius
Објектот Ширина:
2cm
Ssangyong Модел:
Rodius
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.440kg
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
18+24
Wiper тип:
3 Дел Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-1098
Година:
2005-
Автомобил Направи:
за Ssangyong

Најдобрите понуди во категоријата