100/тркалаат 1.5 мм Многу Бои Памук Пекарски Twine Мрачно Линија за Свадба Партија Корист Подарок Занает Пакет Материјали 047005043

100/тркалаат 1.5 мм Многу Бои Памук Пекарски Twine Мрачно Линија за Свадба Партија Корист Подарок Занает Пакет Материјали 047005043

DEN 161.76
 

Това е достапна
Износ


Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/T ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.значи, ако стоката цена над $200 треба да го Цитирам тарифи.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Повеќе информации

Број На Модел На:
047005043
Бренд Име:
Луција занаети
Повод:
Други
Пакет:
1roll/многу,100/ролна
Големина:
approx.1.5-2mm
боја:
Мулти боја опција
meterial:
Памук
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, други

Најдобрите понуди во категоријата