Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
7 глави Вештачки peony1 Букет Вештачки Цвеќиња свила Живописни Peony Свадба цвеќиња централен Дома Партија Декорација flore

7 глави Вештачки peony1 Букет Вештачки Цвеќиња свила Живописни Peony Свадба цвеќиња централен Дома Партија Декорација flore

DEN 523.20
 

Това е достапна
Износ


7 глави Вештачки peony1 Букет Вештачки Цвеќиња свила Живописни Peony Свадба цвеќиња централен Дома Партија Декорација flore
ОПИС
Материјал : Високо Квалитетен Свила Цвет
Име на производ : 7-раководител Peony Цвет Букет
Големина : околу 47 см, 2 биг цвет раководител( Дијаметар околу 10см) 2 средината на цвеќе на главата( Дијаметар е за 7cm ), 3 пупки ( Дијаметар е околу 4.5 cm )
Пакување : 1 куп/торба
СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
Ние Брод на Светот, освен некои земји кои се изразуваат не прифаќаме.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по исплата потврди.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ако не примите објект по 20 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
M50
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Екранот Цвет

Најдобрите понуди во категоријата